داستان آفرینش ناریان

شاید اگر از من سر بربیاوری جهان را روشن تر بیابی؛
شاید اگر گوشه ی لطافتم را بگیری تاب بدهی، روی پایت همچون نور بگسترانی و قاعده ی سازت را روی تن بافته ی من بگذاری و شروع به نواختن کنی، گوشِ هوشت را پر کنم از آوای وقار و زیبایی.
شاید اگر دست هایت از آستین پر مهر من خارج شود، دستگیر بشریت شود.
من تکه ای لباسم؛ بلوز، دامن و یا هر آنچه طبع خوش پوش و هوشمند تو اراده کند.
من ناریان هستم، متولد شده در آغوش درخت تنومند زندگی؛ و همراه و مهیای تو تا ابدیتِ خواستن و ساختن.

 

درباره ناریان

ایده اولیه ی خلق برند ناریان، به پشتوانه ی حضور بلندمدت، ریشه دار و مستحکم در صنعت نساجی کشور شکل گرفت. تجربه ای پرقدرت در شریان خانواده که طی سال های متمادی حیاتِ پایدارِ تک تک اعضا را تضمین می کند. دستاورد اعتبار در صنعت نساجی ایران، برای تیم ناریان، قدرت بالای مذاکره در سطحی گسترده است. به طور کلی، رویکرد خانواده-محور عاملی است، تا اعضای تیم برای همکاری و کارآمدی بیشتر، داوطلبانه از یکدیگر پیشی بگیرند. فرهنگی که با افزایش ضریب بهره وری و تسریعِ انجام فرآیندها همراه است.

نکته ی حائز اهمیت دیگری که نباید از نظر دور بماند، قدرت انحصاری ناریان در زنجیره ی تأمین است. خانواده ی ناریان فرآیند کامل تأمین نخ، بافندگی، رنگرزی، چاپ و تکمیل پارچه، طراحی و تولید پوشاک را در اختیار دارد. همچنین، امکان شخصی سازی و استفاده ی انحصاری از یک پارچه با جنس، طرح و رنگ مشخص وجود دارد. پارچه ای که برای تولید پوشاک برند ناریان به کار گرفته می شود، در راستای اختصاصی کردن برخی از محصولات این برند، به مدت شش ماه به بازار عرضه نخواهد شد.

ناریان صاحب یکی از کامل ترین لابراتوارهای ایران است؛ که تمام تجهیزات صنعتیِ طراحی و تولید پوشاک را در اختیار دارد. خط تولید ناریان از هر نوع چرخ خیاطی موجود در این صنعت، حداقل یک دستگاه جهت نمونه دوزی راه اندازی کرده است. لابراتوار ناریان با در اختیار داشتن دانش، تخصص و تجهیزات کامل، امکان ارائه ی خدمات استایلینگ، طراحی، الگوسازی، برش و نمونه دوزی را داراست. ناریان در تلاش است تا با ایجاد فضایی استاندارد، امکان رشد نیروی کار متخصص و با انگیزه را فراهم آورد. پس از افزایش بهره وری، اشتغال زایی از دیگر وعده های اساسی برند ناریان است.

ناریان با تضمین بهترین کیفیت در برابر مناسب ترین قیمت، مبدأ بازار پوشاک ایران را تا توسعه ی برند در دیگر کشورها و تبدیل شدن به یکی از رهبران خرده فروشی صنعت مد و پوشاک در منطقه، با قدرت می پیماید.

ناریان با هدف ارتقای فرهنگ خوش پوشی ضمن حفظ وجاهت بانوی ایرانی، ارائه ی مشاوره ی تخصصی در راستای انتخاب درست محصول را از وظایف خود می داند. در واقع، تمامیت در مشتری مداری شامل همه ی شئونات ارتباط با مشتری است. ناریان علاوه بر مدیریت کیفیت کالا و تضمین ارزش خرید، خدماتی نظیر مشاوره ی استایلینگ، بسته بندی فاخر، طراحی و چیدمان فروشگاه با نگاه مشتری مداری و نه صرفاً فروش-محور نیز به مشتریان خود ارائه می کند؛ به گونه ای که مشتری را در مرکز تمام تصمیم گیری ها و تحولات قرار می دهد.

رفتار تجاری ناریان با خاستگاهی دانش بنیان در صنعت نساجی و پوشاک، منشأ اتفاق نوینی است که با تلاشی رو به توسعه، در آینده ای نزدیک، الهام بخش تمام فعالان این عرصه خواهد بود.

چشم انداز برند

اولین انتخاب خانم هاى مدرن
The first choice of modern ladies

فلسفه وجودی (ماموریت) برند

خلق تجربه خوش پوشى براى خانم هاى مدرن
Creating stylish fashion experience for modern ladies

شعار برند

هوشمندانه خوش پوش باش
Smart.Stylish